Serijinio AMD Kaveri spartos matavimai teste Cinebench


Kompanija AMD jau pradėjo tiekti serijinius hibridinių procesorių Kaveri su Socket FM2+ lizdu savo partneriams, tuo tarpu naujųjų APU prekyba – bent jau Japonijos rinkoje – prasidės 2014 m. sausio 14 d. Beje, japonų žurnalistams iš puslapio Hermitage Akihabara pavyko gauti vieną iš Kaveri procesorių bei pažvelgti į jo spartos lygį teste Cinebench R15.

kaveri_japan_01

kaveri_japan_02

kaveri_japan_cinebench_03

Iš pradžių prekyboje pasirodys modelis APU A10-7850K, kurio bazinis taktinis dažnis sudaro 3,7 GHz (Turbo Core režime – 4,0 GHz). TDP rodiklis neviršys 95 W; kartu vartotojai galės pasinaudoti laisvu daugikliu.

Taip pat bus prieinamas ir procesorius A10-7700K, kuris dirba 3,5 GHz taktiniu dažniu (Turbo Core režime – 3,8 GHz), TDP lygis analogiškas ankstesniam modeliui. Abiejų Kaveri procesorių kainos Japonijos rinkoje sudarys atitinkamai $190 (479 lt) ir $170 (429 lt).

Šaltinių teigimu, kompanija AMD šiuo metu veda derybas su kompanija Electronic Arts. Siekiama, kad APU Kaveri pirkėjai kartu gautų kuponą, kuri leis nemokamai gauti šaudyklės Battlefield 4 kopiją. Tikėtina, jog tokią „dovaną“ gaus tik ribota procesorių partija, kaip tai nutiko kai kurių AMD Radeon vaizdo plokščių atveju.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos