Specialiai projektui „Žvaigždžių Atspindžiai“ aplikaciją sukūrė dešimtokas iš Marijampolės


Dėmesio! Tai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jame esančios informacijos tikslumą.

——

Marijampolės mokinių parlamentinė grupė (MMPG) savo populiariausiam renginiui Žvaigždžių atspindžiai“ šiais metais savo jėgomis sukūrė „Android“ operacinės sistemos vartotojams skirtą programėlę. Jos pagalba žmonės balsuodami gali išrinkti savo mėgstamiausią renginio dalyvį.

zav-01

Programėlę „Žvaigždžių atspindžiai“ galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“  parduotuvės į savo Android įrenginį ir labai patogiu būdu išreikšti savo simpatijas. Jums tereikia paspausti mygtuką „Balsuok“ ir išsirinkti savo numylėtinį. Daugiausia balsų surinkęs dalyvis finalinio renginio metu bus apdovanotas „Žiūrovų numylėtinio“ nominacija.

Taip pat, šioje programėlėje Jūs galite paskaityti apie finalo dalyvius ir sužinoti pačias svarbiausias naujienas apie artėjantį renginį. Pasinaudoję inovacijomis MMPG entuziastai suteikė galimybę didesniam gerbėjų ratui tiesiogiai išrinkti savo nominantą. Projekto „Žvaigždžių Atspindžiai“ finalinis renginys vyks gruodžio 6 dieną, 18 val., Marijampolės kultūros centre.

Programėlę sukūrė 10 klasės moksleivis Matas Kaminskas iš Marijampolės, specialiai šiam projektui.

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

2 komentarai (-ų)

  1. Svečias parašė:

    Koks tikslas sio straipsnio? Reklama?

    • thermal parašė:

      vieniems – reklama, kitiems – informacija. šiaip aš už, kad apie lietuvių projektus čia rašytų. bent jau neatrodys, kad esame atsilikę nuo pasaulio.


Kitos kategorijos naujienos