Stacionarių Intel Broadwell procesorių TDP neviršys 28 W


Intel-14nm-Broadwell

Neseniai paaiškėjo, kad procesorių Haswell refresh pasirodymas vyks, naudojant „tikslinių injekcijų“ metodą, t.y. esamus modelius pakeis nauji, kurie bus 100 MHz spartesni, o vyriausiu taps Core i7-4790 su keturiais branduoliais ir 3.6/4.0 GHz taktiniu dažniu.

Puslapio Fudzilla žurnalistai tvirtina, jog stacionarių kompiuterių segmente procesoriai Broadwell turės labai kuklius energetinius apetitus – bus išleisti modeliai, kurių galingiausio TDP neviršys 28 W. Bent jau procesorių Core i7-4558U (Haswell) su dviem branduoliais ir 2.8 GHz dažniu pakeis Broadwell atstovas, kurio pavadinimas kol kas neatskleidžiamas.

Dviejų branduolių procesorius Core i7-4650U su 1,7 GHz taktiniu dažniu ir 15 W neviršijančiu TDP rodikliu užleis vietą Broadwell atstovui su analogišku energijos suvartojimo rodikliu. daugelis šios klasės procesorių paprastai įlituojami į motininę plokštę, jie dažnai naudojami „All-in-One“ tipo kompiuteriuose – monoblokuose.

Ekspertų teigimu, tikėtina, kad po tam tikro laiko ir Apple iMac kompiuteriai pereis prie Broadwell procesorių. Šiuo metu nėra priežasčių manyti, Broadwell šeimoje atsiras procesorių su maksimaliu spartos lygiu – produktyviausių sprendimų vaidmenį, jei tikėti Intel sumanymu, atliks netgi ne Haswell refresh, o „ekstremalai“ Haswell-E su LGA 2011-3 lizdu.

3 komentarai (-ų)

 1. and parašė:

  Broadwell staliniuose kompuose nepasirodys?

  • Zero parašė:

   Koks tolkas išleist kur kas silpnesnę ,,naują“ versiją !

 2. Viktoras parašė:

  dabar tu cpu galingumo per akis visiems uztenka, o intel galvos skausmas yra mazinti energijos suvartojima. reikia galingo cpu, galima ir su senais haswell pasedeti.


Kitos kategorijos naujienos