StarCraft 2 žaidėjas gavo JAV vizą kaip profesionalus atletas


hwan-violet-starcraft-gamer

Profesionalus žaidimo StarCraft 2 žaidėjas Kim Dong Hwan (geriau žinomas slapyvardžiu „ViOLet“) tapo pirmuoju žaidėju, kuris specializuojasi šiame žaidime ir kuris gavo JAV vizą P-1A, paprastai skiriamą tik pasaulinį pripažinimą turintiems sportininkams.

Norint gauti šią vizą, būtina turėti nuopelnų sporto srityje ir įvažiuoti į JAV teritoriją, siekiant dalyvauti konkrečiame, pasaulinio lygio renginyje, varžybose arba pristatyme“. Vizos gavėjas privalo turėti aukštesnius nei vidutinio lygio gebėjimus, būti pripažintam daugiau nei vienoje šalyje.

Kim Dong Hwan buvo išduota viza kaip profesionaliam atletui ir leis jam gyventi, dalyvauti varžybose ir dirbti JAV teritorijoje penkerius metus. Anksčiau jam buvo atsakyta išduoti vizą, dėl to korėjietis praleido kelias svarbias varžybas.

Aš labai pavydėdavau kitiems korėjiečiams, kurie važiuodavo į turnyrus Amerikoje“, – pasakojo jis. „Aš taip pat bandžiau gauti vizą, tačiau man buvo atsakyta tris kartus, ir aš jau buvau pasiruošęs pasiduoti… beveik. Tikra drama. Tačiau mano vadybininkas išbandė paskutinį būdą, ir aš jam padėjau. Jei man vėl nebūtų davę vizos, būtų tekę mesti [profesionaliai žaisti Starcraft]“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos