Toshiba pristatė plonus, hibridinius kietus diskus


Kompanija Toshiba atnaujino hibridinių duomenų kaupiklių asortimentą. Pastarieji apjungia NAND Flash atmintį ir kietą diską su magnetinėmis plokštelėmis. Nuo šiol prieinami nauji modeliai su 320 GB ir 500 GB talpa. Jie priklauso MQ01ABFH serijai, kurioje iki šiol buvo keli didelės talpos modeliai su 750 GB ir 1 TB talpa.

toshiba_sshd_640

Svarbiu naujokų skirtumu nuo ankstesnių hibridinių kaupiklių yra korpuso storio sumažinimas nuo 9,5 mm iki 7 mm. Kompanijos Toshiba manymu, tai leis šiuos įrenginius naudoti plonuose nešiojamuose kompiuteriuose.

Kaip ir iki šiol, hibridinio kaupiklio darbo schema standartinė: duomenys pagrinde saugomi magnetinėse plokštelėse, tuo tarpu dažnai naudojam informacija patalpinama mažos talpos SSD, kurio talpa – 8 GB. Toshiba kalba apie specifinius algoritmus, kurie patys nusprendžia, ką talpinti sparčioje NAND Flash atmintyje.

Serijiniai Toshiba MQ01ABFH hibridiniai kaupikliai su 320 GB ir 500 GB talpa prekyboje pasirodys sausio mėnesį, o iki šiol Toshiba savo partneriams tieks pažintinius egzempliorius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos