Kompanija TSMC ruošiasi Apple A8 procesorių gamybai


Jei tikėti kinų leidiniu Commercial Times, kompanijos Goldman Sachs analitikai yra įsitikinę, jog kompanija Apple atiduos savo planšetėms ir telefonams skirtų procesorių gamybą taivaniečių TSMC. Gandai, jog Apple perduos naujai ruošiamų procesorių A8 gamybą taivaniečiams, sklando jau seniai. Vis tik pirmą kartą apie tai prabilo gana autoritetingas šaltinis.

chip-a7-apple

Goldman Sachs analitikų dokumentas, kalbantis apie TSMC pajamų prognozę kitų metų antrame ketvirtyje, rodo gana įdomius kontraktinio gamintojo finansinės veiklos viražus. Jei 2014 metų I ketvirtyje prognozuojamas maždaug 4% pajamų mažėjimas, tai jau II ketvirtyje pajamos turėtų ūgtelėti 18%.

TSMC antro ketvirčio pasiekimai priklausys ne tik nuo užsakomųjų AMD hibridinių procesorių, kurie naudojami naujos kartos Sony ir Microsoft konsolėse, tačiau ir nuo būsimų Apple užsakymų. Iš viso per kitų metų II ketvirtį apie 4% uždirbtų TSMC pajamų – tai įplaukos iš Apple užsakymų, tuo tarpu per metus kompanijos iš Kupertino užsakymai taivaniečiams sugeneruos apie 6% visų pajamų.

Jei pastaroji informacija atitinka realybę, galima tikėtis, kad TSMC savo užsakovui Apple gamins A8 procesorius, naudodama 20 nm technologinį procesą. Tikimasi, kad 2014 metų rudenį šis Apple procesorius debiutuos naujos kartos iPhone ir iPad.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos