Vandens simuliacija, šviesos efektai naujame Unreal Engine 4 vaizdo klipe


Epic Games ir toliau pasakoja apie savo varikliuko Unreal Engine naujausią versiją. Šį kartą publikuotas vaizdo klipas, kuris skirtas vizualiniams efektams. Tam reikalui atlikta demonstracija „Infiltrator“. Kompanijos kūrėjai Tim Elek ir Zak Parrish detaliai papasakojo apie dalelių modeliavimo sistemą, šviesos efektus ir realistišką vandens simuliaciją.

Naujasis Unreal Engine 4 taps ne tik Epic Games projekto Fortnite pagrindu, tačiau bus naudojamas siaubo žanro projekte Fortnite, taip pat Spec Ops: The Line kūrėjų – studijos Yager – kol kas neįvardintoje naujoje F2P šaudyklėje. Taip pat neturime ir oficialių sisteminių reikalavimų. Žinoma tik tiek, kad technologiniam demo klipui „Infiltrator“ atvaizduoti užteko vos vienos vaizdo plokštės GeForce GTX 680.

Unreal Engine 4 demonstraciniai vaizdo klipai pasirodo gana dažnai, tačiau to negalima pasakyti apie galutinius žaidimus, sukurtus šio varikliuko pagrindu. 2014 m. ne už kalnų, tad reikia tikėtis, kad ir žaidimai UE4 pagrindu juda galutinės stadijos link.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos