Xbox One kietame diske vartotojui prieinami 362 GB


Naujos kartos konsolėje Xbox One yra įdiegtas 500 GB talpos kietas diskas. Vis tik iki šiol nebuvo žinoma, kiek vietos jame lieka vartotojo žaidimams ir aplikacijoms. Microsoft teigė, jog talpą reguliuos operacinė sistema automatiškai, tad vartotojui nereikės tuo rūpintis.

Xbox-One-console

Vis tik jei būtų įdiegta daug žaidimų ir kitokio turinio, pagrindas nerimauti vis tik atsirastų. Remiantis portalo IGN pateikta informacija, maksimaliai prieinama kieto disko talpa sudaro 362 GB. Ši riba pasiekta, įdiegus 20 žaidimų. Galima priminti, kad Xbox One debiuto metu buvo prieinami 23 žaidimai. Kitą dalį kieto disko talpos užima OS ir kita programinė įranga.

Dvidešimt žaidimų yra gana didelis kiekis, ir vargu, ar daugelis vartotojų diegs į savo konsoles. Kompanija Microsoft taip pat pažadėjo išleisti Xbox One programinės įrangos atnaujinimą, kuris leistų prijungti išorinius duomenų kaupiklius, tačiau kol kas to nenutiko.

Priminsime, kad skirtingai nei Playstation 4 atveju, Xbox One savininkai negali savarankiškai pakeisti kieto disko, kadangi tokiu atveju netektų gamintojo suteikiamos garantijos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos