Xiaomi taip pat dirba prie modulinių išmaniųjų telefonų


Paskutiniu metu vyksta aktyvios kalbos apie kompanijos Motorola iniciatyvą Project Ara, kuri numato modulinių išmaniųjų telefonų kūrimą. Tačiau panašu, kad Google priklausanti kompanija nėra vienintelė – moduliniais telefonais domisi ir kinų kompanija Xiaomi.

xiaomi-magic-cube-01

Internete pasirodė nuotraukos, kurios byloja, kad kompanija Xiaomi dirba prie analogiško projekto, kuris vadinasi Magic Cube. Projektas numato, kad vartotojas galės keisti savo telefono funkcionalius blokus pagal savo pageidavimą.

Atitinkamos nuotraukos pasirodė (tiesa, vėliau buvo gana greitai pašalintos) ne bet kur, o Xiaomi generalinio direktoriaus Lei Jun socialinio tinklo Sina Weibo paskyroje. Galima matyti, jog yra galimybė keisti tris blokus: kameros, baterijos ir pagrindinės plokštės su ekranu.

xiaomi-magic-cube-02

Nuotraukose matyti, kad Xiaomi modulinis telefonas gali turėti 13 MP arba 15 MP kameras, 2200 arba 3100 mAh bateriją. Kadangi akumuliatoriai gali būti ir netradicinių formų, kameros pašalinimas leistų įdiegti talpesnę bateriją

Tikėtina, kad Xiaomi vadovo publikuoti vaizdai yra tik konceptas, prie kompanija pradėtų aktyviai dirbti tik tuo atveju, jei matytų nemažą potencialą. Ir jei Motorola tikrai ryšis greitu metu įgyvendinti Project Ara realiame gyvenime, jos pavyzdžiui gali pasiekti ir Xiaomi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos