Yahoo ruošia konkurentą Apple asmeniniam asistentui Siri


Kompanijos Yahoo ir Robin Labs kuria balso asistentą, kuris analogiškas Apple Siri. Apie tai byloja nutekintas vaizdo klipas, demonstruojantis naujos technologijos veikimo ypatumus.

Aplikacija, kuri matyti vaizdo klipe, sukurta startuolio Robin Labs. Ši firma užsakomąsias balso asistentų platformas; vaizdo klipe parodyta platforma skirta Yahoo. Startuolio įkūrėjo Ilya Eckstein teigimu, jų verslo idėjos esmė – kad garsūs prekiniai ženklai galėtų siūlyti savo turinį, pasitelkdami Robin Lab sukurtą interaktyvią balso sąsają.

Sprendžiant iš vaizdo klipo, vienu iš tokių prekinių ženklų yra Yahoo. Ilya Eckstein teigia, jog nors amerikiečių interneto gigantas ir neparėmė platformos kūrimo, Robin Labs ruošė sprendimą ir jai – ir vaizdo klipas buvo daromas kaip demonstracija šiai kompanijai.

Visai tikėtina, kad kad Yahoo veda derybas dėl Robin Labs įsigijimo. Tiesa, tai bus ne pirmas įsigijimas, susijęs su balso asistentų projektais. Kaip matyti iš vaizdo klipo, programa ne tik atsako į vartotojo klausimus, o veda dialogą, klausdama, kur žmogus važiuoja, informuodama apie situaciją kelyje ir t.t.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos