12“ ekraną gausiantis iPad turės procesorių Apple A8


iPad-Air-680

Puslapio Apple Insider, kuris remiasi kompanijos Evercore Partners analitikų turima informacija, teigimu, kompanija Apple šį rudenį pristatys hibridinį planšetinį kompiuterį iPad su 12“ įstrižainės ekranu.

Šaltinio teigimu, naujasis iPad gaus iki šiol dar neanonsuotą procesorių Apple A8. Dėl savo galimybės pavirsti nešiojamo kompiuterio analogu naujasis Apple sprendimas turėtų patikti verslo atstovams.

Kompanijos iš Kupertino pasirodymas transformuojamų mobilių įrenginių rinkoje, analitikų teigimu, rodo gamintojo norą sumažinti savo išlaidas. Pavyzdžiui, jei nešiojamo kompiuterio MacBook Air 22% savikainos sudaro Intel procesorius, tai nuosavas procesorius A7 kompanijai Apple kainuoja 4% planšetinio kompiuterio iPad Air su 128 GB kaupiklio kainos.

Kai kurie šaltiniai mano, jog priedėlio „Air“ atsiradimas planšetiniuose kompiuteriuose iPad rodo Apple siekį suartinti firminių nešiojamų ir planšetinių kompiuterių gretas. Tai reškia, kad Apple nori su savo būsimu 12“ iPad Pro patenkinti tuos verslo vartotojus, kurių MacBook Air netenkina dėl vienokių ar kitokių priežasčių.

2 komentarai (-ų)

  1. Hmh parašė:

    Kazkodel nelabai tikiu, kad bus 12in iPad atrodo labai keista, kad Apple darytu kazka panasaus, nors aisku kai nebera Steve Jobs nera gal kam ir uzdrausti tokias idejas.. tikiuosi nepadarys klaidos kaip kazkada kai buvo padare ir kai Steve gryzo viska vos nemete lauk 🙂 Mano manimu pilnai uztenka iPad mini ir iPad dydziu, nori kazko didesnio pirk MacBook Air 13″ kuris plius dar bus pilnavertiskesnis negu, kad tablet..

  2. 999 parašė:

    o kas čia keisto tas 12 colių ekranas? ir kodėl tokią idėją reikia uždraust?


Kitos kategorijos naujienos