AMD Kaveri ir Dual Graphics: veikia tik su DDR3 turinčiomis vaizdo plokštėmis


amd-radeon-r7-680

Puslapis WCCFTech praneša, kad visai neseniai pristatyti AMD hibridiniai procesoriai Kaveri turi gana ribotą suderinamumą su technologija Dual Graphics. Kaip žinia, pastaroji leidžia apjungti integruotos APU grafikos posistemės ir diskretinės vaizdo plokštės galimybes, tokiu būdu, leidžiama pasiekti didesnį produktyvumo lygį.

Teigiama, kad AMD Kaveri procesoriai režime Dual Graphics gali veikti tik su Radeon R7 serijos vaizdo plokštėmis, kurios naudoja DDR3 atmintį.

Jei tai tiesa, tai galimų variantų sąrašas šiuo metu apsiriboja vos dvejomis vaizdo plokštėmis: Radeon R7 240 ir Radeon R7 250. Jų derinys su Kaveri grafikos posisteme, nors ir padidina pastarosios spartos lygį maždaug du kartus, sprendžiant iš pateiktų grafikų, didelės praktinės naudos neturi.

dual_graphics_kaveri

Vaizdo plokštės pirkimui šiuo atveju reikės išleisti maždaug $59-89 (tokios rekomenduojamos minėtų diskretinių grafikos adapterių kainos), tačiau šiek tiek padidinus pirkiniui skiriamų pinigų sumą, galima įsigyti daug galingesnę vaizdo plokštę. Bet kokiu atveju, dabartiniai apribojimai turėtų nuliūdinti daugelį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos