AMD Mantle palaikymas Battlefield 4 atsiras sausio mėnesį


AMD-Kaveri-Mantle-Battlefield4

Kompanija AMD pareiškė, kad ilgai lauktas API Mantle palaikymas žaidime Battlefield 4 atsiras sausio mėnesį. Priminsime, kad iš pradžių naują funkcionalumą turėjęs pridėti atnaujinimas privalėjo pasirodyti gruodžio mėnesį.

Apie Mantle palaikymą vėlavimą AMD nusprendė pranešti paskutinę praėjusių metų dieną, tačiau kaip sakoma, geriau vėliau, negu niekada. Apie atnaujinimo vėlavimo priežastis praktiškai nieko nežinoma. Daugelis ekspertų spėja, tai lėmė studija DICE, kuri anksčiau buvo pareiškusi, jog atideda į šoną kitus darbus ir bandys kuo greičiau pašalinti Battlefield 4 klaidas.

Buvo priimtas sprendimas atidėti atnaujinimo, kuris Battlefield 4 pridėtų Mantle palaikymą, debiutą“, – teigia AMD atstovų pareiškimas. „AMD ir toliau palaiko DICE, siekiančią įdiegti Mantle į Battlefield 4. Atnaujinimo pasirodymas įvyks sausio mėnesį, o daugiau informacijos šiuo klausimu pažadame jau naujais metais.“

Priminsime, kad Mantle – tai API, kuris skirtas tapti konkurentu PC platformoje karaliaujančiam DirectX. Kompanijos AMD atstovų teigimu, Mantle leis „gimtąja kalba bendrauti“ su GCN architektūra, o praktikoje tai turėtų reikšti didesnį spartos lygį ten, kur šis API palaikomas.

API Mantle palaikymas numatytas ne tik Battlefield 4, tačiau ir tokiuose žaidimuose, kaip Thief ir Star Citizen, taip pat dar keliasdešimt projektų, kurie turėtų debiutuoti šiais metais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos