AMD patvirtino, kad API Mantle debiutas nevėluos


Battlefield-4-AMD-Mantle-API-680

Internete eilinį kartą pasirodė gandai, kad AMD vėluos pristatyti savo naują technologiją Mantle, o jos palaikymas DICE pirmojo asmens šaudyklėje Battlefield 4 atsiras vėliau, nei planuota.

Priežasčių tokiems gandai – nors vežimu vešk. API Mantle palaikymas Battlefield 4 turėjo atsirasti dar 2013 m. gruodžio mėnesį po eilinio atnaujinimo pasirodymo. Vėliau DICE paskelbė, kad prioritetu yra žaidimo klaidų taisymas, taigi viską atidėjo į šoną. Dabar artėja sausio pabaiga, o žaidimo gerbėjai AMD Mantle taip ir nesulaukė.

Tokiu būdu, turime tragikomišką situaciją, kuri verčia puslapį WCCFTech teigti, kad AMD technologijos palaikymo diegimas vėl atidedamas. Tiesa, kompanijos AMD atstovams juokauti visiškai nesinori. Jie gana operatyviai ir kategoriškai pareiškė, jog panašūs pareiškimai neturi jokio pagrindo.

Paneigti visus gandus nusprendė AMD ryšių su visuomene padalinio vadovas Robert Hallock, kuris leido suprasti, jog nurodyta informacija labai toli tiesos. Trumpai tariant, visa tai melas ir netiesa. Tai reiškia, kad API Mantle (ir naujos Catalyst tvarkyklių versijos) palaikymas į Battlefield 4 bus įdiegtas laiku. Kas teisus, mes pamatysime per artimiausias tris dienas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos