AMD pervadins Socket FS1b lizdą į Socket AM1


AMD-Temash-680

Dar 2013 m. pabaigoje tapo žinoma, kad šių metų I ketvirtyje pamatysime procesorius Kabini su Socket FS1b lizdu, kuris leis procesorių pakeisti kitu. AMD priversta išleisti šiuos ne pirmos jaunystės procesorius, nes kompanija Intel stacionarių kompiuterių segmentą ėmė atakuoti savo naująja platforma Bay Trail.

Puslapio VR-Zone žurnalistai išsiaiškino, jog šių metų kovo mėnesį debiutuosiantys APU Kabini gaus kitokį lizdą, nei manyta anksčiau: Socket AM1 vietoj anksčiau žadėto Socket FS1b. Ekspertai sutinka, kad šiuo atveju viską lėmė marketingas, kadangi kitokių priežasčių keisti pavadinimą nėra. Socket AM1 vartotojams turi asocijuotis su kitais stacionariais AMD procesoriais, tarp kurių jau turime AM2, AM3 ir kt.

Šiuo metu žinomi trys Kabini modeliai su Socket AM1 lizdu – tai 4 branduolių savininkai A4-5350 (1.6 GHz) ir A4-3850 (1.3 GHz) su 2 MB spartinančios atminties, taip pat 2 branduolių E1-2650 (1.45 GHz) su 1 MB spartinančios atminties.

Visi trys Kabini modeliai turi ne didesnį nei 25 W TDP lygį. Skaičiavimų branduoliai sukurti Jaguar architektūros pagrindu, integruota GCN architektūros grafikos posistemė palaiko DirectX 11.1. Ar šioje šeimynoje atsiras vietos Athlon ir Sempron modeliams, nepatikslinama.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos