AMD visiškai nesibaimina Intel Bay Trail platformos pasirodymo


amd-beema-mullins-680

Nors 2013 m. IV ketvirčio ataskaita parodė, jog AMD procesorių verslas išgyvena ne pačias geriausias dienas, kaip tai galima pasakyti apie grafinių adapterių padalinį, kompanija vis tik turi savų priežasčių didžiuotis šia kryptimi. Pavyzdžiui, AMD vadovybė užsiminė apie konkurenciją su Intel Bay Trail platforma ir jos varžovus – AMD platformas Beema ir Mullins, apie kurias buvo užsiminta parodoje CES 2014.

AMD viceprezidentė Lisa Su, atsakydama į analitikų klausimus, teigė, jog konkurencija su Intel Bay Trail jos kompanijos nė kiek negąsdina. Pagal grafikos posistemės spartą AMD sprendimai žymiai lenkia Intel sistemą – net iki 250%.

Dar daugiau, netgi skaičiavimų branduolių produktyvumas, kuris tradiciškai šlubavo (ir tai pasakė pati Lisa Su), pavyko pakelti į padorų lygį. Be to, kad Beema ir Mullins bus gana greiti, AMD yra įsitikinusi, kad naujus procesorius bus galima siūlyti už pakankamai agresyvią kainą.

Reikia pažymėti, kad AMD yra pasiruošusi stiprinti savo pozicijas tose procesorių rinkos dalyse, kur tradiciškai nuo konkurentų atsilikinėdavo. Nebrangių nešiojamų kompiuterių segmente AMD ketina nemažai pasiekti būtent su naujais procesoriais. šis segmentas labai nukentėjo po planšetinių kompiuterių invazijos, ir AMD ketina savo pozicijas pagerinti su naujos platformomis.

Priminsime, kad kompanija Intel ketina net keturis kartus padidinti „planšetinių“ procesorių pardavimus. Štai tokie skirtingi kompanijų prioritetai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos