Anonsuotas Call of Cthulhu – naujos kartos žaidimas


call_of_cthulhu_1_big

Call of Duty, Call of Pripyat, Call of Juarez… Dabar „šauksmo“ lentynoje atsirado dar vienas projektas – Call of Cthulhu, sukurtas pagal to paties pavadinimo amerikiečių siaubo rašytojo H.P. Lavkrafto apsakymą.

Žaidimo kūrimu užsiima jungtinė airių – ukrainiečių studija Frogwares, garsi savo žaidimų serija Sherlock Holmes, o taip pat 2013 m. pasirodžiusiu projektu „Magrunner: Dark Pulse“. Leidėju taps kompanija Focus Home Interactive.

Leidėjo pranešimas Twitter paskyroje teigia, jog žaidimas kuriamas PC ir naujos kartos konsolėms PS4 ir Xbox One. Su šia informacija, kas įdomiausia, visos detalės apie projektą ir baigėsi.

Anonsas nebūtų anonsas be vaizdo klipo arba, blogiausiu atveju, kelių žaidimo nuotraukų. Nei vieno, nei kito vaikinai iš studijos Frogwares nesiryžo publikuoti, tačiau turime keletą būsimo projekto koncepcinių paveiksliukų.

Apie žaidimą žinoma tik tiek, kiek pasakyta, o tai nevalingai iškelia klausimą, ar ne per anksti kūrėjai anonsuoja žaidimą, neturėdami bent jau realių vaizdų iš būsimo projekto? Klausimas retorinis.  Vis tik iš esamų vaizdų galima susidaryti įspūdį, jog pamatysime „survival horror“ žanro atstovą, geriausiai tinkantį ir pagal to paties pavadinimo knygos žanrą.

call_of_cthulhu_2_big

call_of_cthulhu_3_big

call_of_cthulhu_4_big

call_of_cthulhu_5_big

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos