Procesorius Apple A8 gali gauti integruotą atmintį


apple_a8_teaser-680

Praėjusios savaitės pabaigoje paaiškėjo, kad Taivano kontraktinis gamintojas TSMC pradės masinę Apple procesorių A8 gamybą 2014 m. II ketvirtyje. Tam bus naudojamas 20 nm technologinis procesas, o viena iš mikroschemos ypatybių bus paties procesoriaus ir DRAM operatyvios atminties integracija.

Įdomu tai, kad apie procesoriaus Apple A8 ir būsimo flagmano iPhone 6 pasirodymą užsimena keli nauji vaizdo klipai. Juos nufilmavęs žmogus tvirtina, kad visa tai pavyko pamatyti Foxconn gamybinėse patalpose. Teigiama, kad būtent iPhone 6 gaus vaizdo klipe matomą sisteminę plokštę su procesoriumi A8 ir naują korpusą.

Šalia A8 procesoriaus reziduos ir papildoma mikroschema M8. Pastarajai bus patikėtos papildomos funkcijos, tokios kaip darbas su biometriniu davikliu Touch ID, galinčiu skenuoti vartotojų pirštų atspaudus.

5 komentarai (-ų)

 1. Tadas parašė:

  Labai panašu į tai, kad čia pačių Apple paruoštas video. 🙂
  Kitaip nebūtų uždengta dalis plokštės. Paprastas žmogus nieko nedengtų, nebent jei ten kažkokia jo info, tai tiesiog uždengtų su popieriaus lapu ar pan.
  Žodžiu apple marketingas veikia gerai 🙂

  • ITfanboy parašė:

   Tai čia ir taip viskas aišku. Ir vis tą patį triuką su visais modelias naudoja ir vis tiek atsirada burys bepročių tikinčių, kad čia kažkas rimtai slaptai nufilmavo ir pns… Ir sedi paskui kelias paras eilėj, kad galėtų nusipirkt tą brangų graužtuką 😀

 2. asasas parašė:

  Jei patiems nebutu idomi Apple tai ir neskaitytumete apie juos straipsniu.
  O dabar slapcia abu svajojate apie tai… Tik viesai juos niekinate… Nusiimkit tas kaukes, po kuriomis slepiates 🙂

  • tem parašė:

   As tai tik paskaitau nes technologijomis duomiuosi ir viskas.Taip kad pats kaukę nusimesk.

  • @debilai parašė:

   Na taip, visi beprotiskai svajoja apie uzpraeitu metu flagmana imauta i plasmasini kandona ir pristatyta naujai. Naktimis nemiega puse lietuveles, kaip tik nori isigyti sita pasaulio stebukla.


Kitos kategorijos naujienos