Apple ketina atnaujinti iPhone 4 prekybą


IPhone_4_Tokyo-680

Po to, kai buvo užkariautos išsivysčiusios pasaulio šalys, kompanijai Apple tapo gyvybiškai svarbu pasirodyti ir tankiai apgyvendintose besivystančių rinkų valstybėse, tokiose kaip Kinija ir Indija. Tačiau jose, ypač Indijoje, vartotojai neturi pinigų netgi iPhone 4S, kuris debiutavo dar 2011 m. Sklando gandai, kad Indijos rinkai amerikiečių kompanija planuoja skirti „atgimsiantį“ iPhone 4 su 8 GB duomenų kaupikliu.

Remiantis The Economic Times publikuota naujiena, Apple išmanusis telefonas vietos rinkoje kainuos 15 tūkst. rupijų, tai sudaro apie $243 ($187 mažiau, nei jis kainavo prieš trejus metus). Vienintelis dalykas, kuris sulaiko kompaniją iš Kupertino – tai gamybinių pajėgumų trūkumas.

Jei tikėti pateikta informacija, kompanija Apple ieškos iPhone 4 likučių po visą pasaulį, o surinkusi pardavinės Indijos rinkoje (tiesa, visa tai turėtų kainuoti nemažus pinigus, kalbant apie logistikai skirtas išlaidas).

Leidinys tvirtina, jog iPhone 4 pardavimais Indijoje užsiims vietos mobilių įrenginių platintojai Redington ir Micro. Nebrangaus iPhone pasirodymo prekyboje idėja nėra nauja – praėjusiais metais Apple siūlė nemažas nuolaidas savo produkcijai, bandydama pervilioti konkurentų telefonus naudojančius vartotojus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos