Apple ruošia iPhone, kurio ekraną dengs safyro stiklas


mobile-apps-iphone-680

Puslapis Apple Daily praneša, kad vienas didžiausių pasaulyje kontraktinių gamintojų – kompanija Foxconn – jau turi paruoši pirmąja išmaniųjų telefonų iPhone partiją (maždaug 100 vienetų), kurių ekraną dengia stiklas, pagamintas iš safyro.

Šaltinio teigimu, nežiūrint į tai, kad pirmoji partija yra labai maža, pastarasis įvykis yra gana reikšmingas ne tik Apple, bet ir kontraktiniam gamintojui, kadangi tai reiškia, kad rinkoje pasirodys pirmieji išmanieji telefonai, kurių apsaugai bus naudojamas įbrėžimams itin atsparus stiklas.

Dabartiniame Apple flagmane iPhone 5S jau naudojamas safyras, tačiau jis dengia kameros objektyvą ir mygtuką „Home“, kuris kartu yra ir biometrinis daviklis, leidžiantis nuskenuoti telefono savininko pirštų atspaudus.

Apie masinę safyro, kaip ekranų apsauginio stiklo, gamybą kalba ir tas faktas, kad kompanijos Apple tiekėjai – Synopsys ir Bern Optics – paskutiniu metu plėtė gamybą, į kurią investavo apie 1,8 mlrd. JAV dolerių. Tokios investicijos vargu, ar pasiteisintų, jei nebūtų sudarytas kontraktas su stambiu užsakovu.

Priminsime, kad praėjusiais metais buvo pasirodžiusi informacija, kad kompanija Apple statys naują gamyklą JAV teritorijoje, kuri taip pat užsiims safyrinių apsauginių stiklų gamyba. Galima prognozuoti, kad šią tendenciją perims ir kiti mobilių įrenginių gamintojai.

3 komentarai (-ų)

 1. Hmh parašė:

  Kazin ar kaina nepakils pacio iPhone:) taip tai manau butu puiku jeigu padarytu su safyro stiklu:) nedus taip lengvai gal tada:)

 2. @debilai parašė:

  Cia sintetinis safyras, kuris yra pakankamai pigus, gal net pigesnis uz gorilla stikla.

 3. None parašė:

  Marketingas.. Ir ko gero CORNING GORILLA tikrai nenusileis tam SAPPHIRE, jei ne atvirksciai, bus daug patvaresnis.

  Kas gi nenores iPhone su SAFYRO stiklu … 😀


Kitos kategorijos naujienos