Gabe Newell: artimiausiu metu Half-Life 3 tikrai nepasirodys


half-life-680

Neseniai kompanijos Valve generalinis direktorius Gabe Newell davė interviu amerikiečių leidiniui The Washington Post, kuriame papasakojo apie kompanijos plėtros kryptis artimiausioje ateityje.

Jo teigimu, per pirmuosius savo egzistavimo metus Valve daugiausia dėmesio skyrė vieno žaidėjo režimą akcentuojantiems projektams – juk tais laikais, kai pasirodė, pavyzdžiui, Half-Life 2, su tokiais žaidimais buvo galima pasiekti labai daug.

Po kurio laiko buvo nuspręsta daugiau dėmesio skirti Steam ir daugelio žaidėjų režimą akcentuojančių projektų plėtrai. Už pastarąją plėtros kryptį balsavo dauguma kompanijos darbuotojų.

Po to mes susikoncentravome ties Steam. Kompanijoje buvo daug žmonių, kurie manė, kad tai yra labai bloga idėja. Tačiau jie nenurodinėjo tiems darbuotojams, kurie dirbo su skaitmenine tarnyba, ką jiems reikia daryti ir ko nevertėtų. Tai buvo maždaug taip: jei jūs norite leisti laiką prie Steam, gerai, darykite tai, tačiau mes dirbsime prie Half-Life 2“, – teigė Gabe Newell.

Valve vadovo teigimu, kompanijai yra svarbiausia sekti tuo keliu, kurį jiems pasufleruoja auditorija. Kaip žinia, paskutiniu metu Valve daug dėmesio skiria tinkliniams žaidimams, tokiems kaip Left 4 Dead 2, Team Fortress 2 ir Dota 2, ir reikia pripažinti, kad kiekvienas iš jų yra gana sėkmingas projektas.

Ar kada nors pasirodys nauja Half-Life dalis? Į šį klausimą Gabe Newell tiesiogiai neatsakė. Vis tik iš kitų jo žodžių galima suprasti, kad artimiausiu metu laukti Half-Life 3 neverta, nes dabar pagrindinis akcentas – tai el. distribucijos sistema Steam bei su ja susiję tokie projektai, kaip SteamOS ir Steam Machine.

Vienas komentaras

  1. nezinau parašė:

    Nu jo… Straipsnis tiesiog pritemptas iki nesuvokiamo lygio. Čia galbūt tiesiog norėta susilaukti dėmesio paminint Half-Life 3. GĖDA!


Kitos kategorijos naujienos