ASRock pristatė motininių plokščių su AMD 2400MHZ+ AMP palaikymu


asrock_fm2a88x-itx-plus_680

„ASRock“ tap pirmąja pasaulyje pagrindinių plokščių gamintoja, palaikančia AMD 2400MHZ+ AMP (AMD Memory Profile) standartą. Dvi bendrovės pagrindinės plokštės – FM2A88X ir FM2A88X0ITX+ – sėkmingai įveikė testus ir nuo pasipuošė lipduku „AMP 2400 Ready”. „ASRock“ taip pat teigia, kad netrukus visos jos gaminamos FM2+ serijos plokštės palaikys AMP 2400 standartą.

„Mes esame kompanija, kuri kuria inovacijas. Todėl faktas, kad pirmieji pasaulyje pristatėme AMP 2400 standartą atitinkančias plokštes rodo, kad buvome ir esame inovacijų priešakyje. Tai yra pozicija, kurią sieksime išsaugoti ir ateityje“, – sakė „ASRock“ rinkodaros vadovas Europai Adis Tiro.

Pagrindinės plokštės su AMP 2400 standartu leis itin patogiai ir lengvai patiems vartotojams keisti atminties dažnius (overclocking) – tam reikės vos keleto papildomų atminties modelių, palaikančių šią technologiją ir „ASRock UEFI Utility“ įrankio.

Anot „ASRock“ atstovų, mėgstantiems eksperimentuoti su atminties dažniais, geriausiai tiks FM2A88X Extreme 6+ pagrindinė plokštė, galinti pasigirti aukštos kokybės kondensatoriais, „Digi Power“, „Home Cloud“ ir „Purity Sound“ technologijomis.

Tuo tarpu plokštė FM2A88X-ITX+ su mSATA/eSATA kombinacija puikiai tiks norintiems susikurti nepriekaištingą namų kino sistemą.

Šaltinis: VZ.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos