CES 2014: MSI motininių plokščių naujienos


Parodoje CES 2014 kompanija MSI nusprendė pademonstruoti eilę motininių plokščių. Viena iš jų skirta procesoriams AMD Kaveri, turintiems Socket FM2+ lizdą, kelios kitos gavo Socket FS1b lizdą ir yra skirtos hibridiniams procesoriams Kabini. Ir jei Kaveri skirtus sprendimus MSI anonsavo iš anksto, tai APU Kabini sisteminės plokštės buvo pademonstruotos pirmą kartą.

msi-ces2014-01

msi-a88xm-gaming

msi-am11

Viena iš pristatytų motininių plokščių – tai modelis MSI AM11. Ji yra mini-ITX formato, įdiegti keli DIMM lizdai, skirti operatyviai atminčiai DDR3, lizdas PCI Express 3.0, keli SATA-II 3.0 Gbps, du USB 3.0, šeši USB 2.0, mini-PCI Express lizdas. Galima atkreipti dėmesį, kad motininėje plokštėje nėra mikroschemų rinkinių (Northbridge, Southbridge) – visa tai jau integruota į procesorių Kabini.

msi-j1800i

MSI taip pat parodė modelį J1800i, kuris turėtų pademonstruoti Intel platformos Bay Trail-D privalumus. Sprendimas turi įlituotą procesorių Celeron J1800 (2 branduoliai su Silvermont architektūra, dirbantys 2,58 GHz taktiniu dažniu). Gamintojo teigimu, šios motininės plokštės kaina bus „neįtikėtinai žema“, nors konkrečių skaičių neįvardino.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos