Cooler Master PS-600: procesorių aušinimas be triukšmo


Praėjusio dešimtmečio viduryje procesorių gamintojai griebėsi didinti branduolių skaičių ir mažinti jų išskiriamos šilumos kiekį, nors iki tol „gigahercų lenktynės“ nuolat džiugino tuos, kurie turėjo galimybę nuolat pirkti vis greitesnius procesorius. Antra vertus, ir dabar Intel ir AMD kainininkuose galima rasti procesorių su 130 W TDP lygiu, todėl negalima tvirtinti, jog efektyvių aušinimo sistemų poreikis dingo.

coolermaster-ps-600

Šiuo metu rinkoje yra nemažai aušinimo sistemų, kurios siūlo pasyvius radiatorius su nuliniu triukšmo lygiu. Žurnalistų iš puslapio Tech Report teigimu, kompanija Cooler Master parodoje CES 2014 demons PS-600 demonstravo radiatorių PS-600, kuris tinka procesoriams, jei šių TDP lygis neviršija 89 W.

Komplekte gamintojas prideda ventiliatorių, tačiau jį visuomet galima pašalinti, kad būtų kuo mažiau triukšmo. Akivaizdu, kad su ventiliatoriumi Cooler Master PS-600 gali aušinti ir daug karštesnius procesorius. PS-600 pasirodymo rinkoje data ir galima kaina vis dar neatskleidžiama.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos