Crucial jau šį rudenį išleis DDR4-3000 atminties modulius


ddr4_crucial_dram

Apie savo pasiruošimą pradėti operatyvios atminties, atitinkančios DDR4 standartą, tiekimą kompanija Crucial kalbėjo dar 2013 m. lapkričio mėnesį. Šią atmintį palaikys ne tik šiemet III ketvirtyje pasirodysiantys serveriniai Intel procesoriai Haswell-EP, tačiau Haswell-E su LGA 2011-3 lizdu. Stacionarių ir nešiojamų kompiuterių segmente DDR4 debiutuos ne anksčiau 2015 m.

Puslapio ComputerBase.de žurnalistams parodoje CES 2014 pavyko pabendrauti su kompanijos Crucial atstovais. Kompanija savo stende demonstravo įvairias DDR4 tipo atminties modulių versijas – tiek ECC standartą palaikančias, skirtas serverių sistemoms, tiek ir SO-DIMM, skirtas nešiojamiems kompiuteriams.

Šiuo metu turimi Crucial sprendimai apsiriboja DDR4-2133 ir DDR4-2400 režimais, darbinė įtampa sudaro 1,2 V. Tačiau jau šių metų rudenį Crucial žada išleisti atminties modulius, veikiančius DDR4-3000 MHz režimu. Šie turėtų patikti kompiuterių entuziastams.

Kadangi DDR4-3000 atminties moduliai vis dar nesertifikuota organizacijos JEDEC, kompanija Crucial ketina kartu su procesorių gigantu Intel sukurti XMP 2.0 specifikacijas, leidžiančias motininėms plokštės be problemų veikti su paspartintais atminties moduliais.

Serverių segmente taps įprasta matyti operatyvios atminties modulius su 32 GB talpa, tuo tarpu nešiojamiems kompiuteriams skirtų DDR4 SO-DIMM atmintis modulių talpa pasieks 16 GB. Kaip seksis DDR4 standartui, pamatysime jau šią vasarą, kai debiutuos serveriniai Intel Haswell-EP procesoriai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos