Daug didesnio iPad debiuto galimybė kelia nemažai abejonių


ipad-apple-tim-cook-680

Kompanija Samsung taip įsitikinusi planšetinių kompiuterių su dideliais ekranais sėkme, kad ketina sukurti atskirą šeimyną su indeksu „Pro“. Kadangi planšečių rinkos augimas lėtėja, gamintojai pradeda daugiau dėmesio skirti verslui ir švietimo segmentui, kad pardavimų apimtys buvo išlaikytos aukštame lygmenyje.

Jau senokai sklando gandai, kad ne tik korėjiečių elektronikos gigantas, bet ir Apple ketina išleisti planšetinį kompiuterį iPad su 12,9“ įstrižainės ekranu. Jis galėtų tapti alternatyva lengviems ir ploniems nešiojamiems kompiuteriams MacBook Air, ypač tiems vartotojams, kurie negali gyventi be sensorinės sąsajos.

Kompanijos IHS analitikai, bendraudami su portalo CNet žurnalistais, teigė, jog šiuo metu nėra jokio pagrindo tvirtinti, kad Apple galutinai nusprendė išleisti didesnį nei dabartiniai iPad modelį.

Neoficialių šaltinių teigimu, Apple partneriai iš tikrųjų gavo 12,85“ ekranų pavyzdžius, kurie gali būti panaudoti dideliame iPad. Vis tik nėra akivaizdžių (ir nelabai) įrodymų, kad šis produktas artėja prie statuso „serijinis modelis“. Tikėtina, kad Apple tiesiog eksperimentuoja.

IHS specialistų manymu, rinka nejaučia didelio poreikio Apple planšetiniams kompiuteriams, kurių ekranas didesnis nei 9,7“. Švietimo įstaigos šiuo atžvilgiu yra gana konservatyvios – jos akivaizdžiai demonstruoja prisirišimą prie popierinių knygų dydžio formatų, be to, čia vis dar sėkmingai naudojami iPad 2.

Kokius privalumus turėtų Apple ruošiamas iPad su 12,85“ ekranu, taip pat neaišku. Jei pasirodytų iPad skirtą Microsoft Office versija, didelis sensorinis ekranas patiktų verslo atstovams, tačiau vieno šito privalumo yra maža, kad naujasis produktas taptų didelės paklausos objektu.

Vienas komentaras

  1. Hmh parašė:

    Preituose straipsniuose rasiau, kad nelabai tikiu, kad iseis iPad Pro su vos ne 13inc ekranu, pasirodo kazkas pradejo galvoti panasiai irgi:)


Kitos kategorijos naujienos