Dead Rising 3 gavo net 13 GB dydžio atnaujinimą


dead-rising-3-screenshot

Studija Capcom Vancouver išleido atnaujinimą, skirtą veiksmo žanro žaidimui Dead Rising 3, kuris šiuo metu yra trečias pagal populiarumą Xbox One projektas. Atnaujinimas turėtų paruošti žaidimą būsimam papildymui, kuris vadinsis Operation Broken Eagle.

Su visais pataisymais atnaujinimo dydis sudaro apie 13 GB. Rekomenduojame jį atsisiųsti, kad būtų padidintas suderinamumas, žaidžiant internete, taip pat norint, kad be problemų įsidiegtų būsimas DLC“, – leidiniui Xbox Wire pareiškė projekto vykdomasis prodiuseris Josh Bridge.

Atnaujinimas pašalina problemas su žaidimo stabilumo vieno žaidėjo ir kooperatyviniame režimuose, taip pat galima rasti eilę smulkių pakeitimų. Pavyzdžiui, nuo šiol žaidėjams bus pranešama, kad jiems baigiasi šoviniai. Kartu ištaisyta klaida, kai kadrų per sekundę skaičius, esant HD 720p raiškai, krisdavo žemiau komfortiškų 30 FPS.

Josh Bridge teigimu, DLC Operation Broken Eagle yra skirtas tik vieno žaidėjo kampanijai. Kiti Dead Rising 3, kurios planuojama išleisti vėliau, taip pat bus skirti vieno žaidėjo siužetinei linijai išplėsti.

Kūrėjai būsimame papildyme nori papasakoti specialiųjų pajėgų vado Adam Kane istoriją. Ginklai, transporto priemonės ir kitas naujo DLC turinys galės būti naudojamas ir komandinio režimo metu.

Papildyme Operation Broken Eagle pasiūlys vieną misiją, penkis ginklų tipus, naują ginkluotės kombinaciją, kostiumą ir transporto priemonę. Papildomai bus galima rasti ir Season Pass.

Vienas komentaras

  1. Raimis parašė:

    Vieną misiją? Spėju kaina bus $14.99. Pirkit pirkit kol dar liko!


Kitos kategorijos naujienos