Facebook samdo redaktorius, kurie dirbs su naujienų aplikacija


facebook-news-680

Ilgą laiką Facebook pasikliovė algoritmais, kurie siūlydavo vartotojams perskaityti vieną ar kitą naujieną. Tačiau neseniai pasirodė gandai, kad socialinis tinklas ruošia išleisti mobilią aplikaciją naujienų skaitymui. Turinį atrinkinės tikri žmonės – redaktoriai.

Informuoti šaltiniai, kuriuos cituoja puslapis Re/Code, praneša, kad prieš du mėnesius kompanija Facebook ėmė rinkti profesionalių redaktorių kolektyvą, kurie užpildys dar neišleistą mobilią aplikaciją Paper turiniu.

Šis agregatorius bus labai panašus į programą Flipboard. Redaktoriai užsiims dešimčia pagrindinių temų, kiekvienai iš jų sukurdami „geriausių straipsnių“ rinkinį.

Žinoma, kuruojamas turinys – tai dar ne viskas. Naujienas tuo pačiu metu bus parenkamos, pasitelkiant specialius algoritmus, atsižvelgiant į vartotojų prenumeratas. Aplikacija Paper nebus Facebook esančios „Naujienų juostos“ pakaitalas. Tai bus visiškai atskira aplikacija.

Beje, redaktoriai turės teisę išrinkti tik tuos straipsnius, kurių nuorodos leidiniai jau publikavo socialiniame tinkle Facebook.

Kodėl socialinis tinklas taip rūpinasi naujienomis? Ekspertų teigimu, kompanija baiminasi nuolat augančios mikrotinklaraščių tinklo Twitter, kaip naujienų šaltinio, įtakos, todėl nori sukurti stiprų konkurentą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos