Facebook žino, kaip greitai Prinstono universitete neliks studentų


facebook-mark-zuckerberg-680

Neseniai Prinstono universiteto (JAV) specialistai publikavo tyrimo rezultatus, kurie rodo, kad socialinis tinklas Facebook iki 2017 m. neteks 80% savo vartotojų (remiantis sukurtu moksliniu modeliu).

Mokslininkus pacitavo visa galybė žiniasklaidos priemonių, ir visi apie tai būtų pamiršę, jei ne Facebook specialistai, kurie nenorėjo likti skolingi už tokią „reklamą“.

Socialinio tinklo ekspertai, atlikę savo tyrimą, nustatė, kad iki 2021 m. Prinstono universitete neliks nė vieno studento.

Facebook specialistai išstudijavo stojimų į šį universitetą tendencijas, pasitelkdami Google Trends, o tai leido nustatyti, kad iki 2018 m. besimokančiųjų Prinstone sumažės dvigubai, o iki 2021 m. jų visiškai neliks.

„Remdamiesi sveika moksline analize, kurią mes atlikome, būsimos kartos galės tik spėlioti, kaip vyko mokslai šioje įstaigoje“, – savo publikaciją baigė Facebook, „įkasdami“ universiteto mokslininkams.

Žinoma, socialinis tinklas galėjo tiesiog pareikšti, kad Prinstono specialistų tyrimas nieko vertas, tačiau kas tokių kasdienių frazių klausytų? Daug įdomiau išjuokti oponentus, pasitelkiant analogiškus „mokslinių“ tyrimų modelius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos