Fallout 1, 2 ir Tactics sugrįš į Steam


fallout tactics screen 680

Leidėjas Bethesda Softworks savo oficialioje Twitter paskyroje pranešė, jog šiuo metu vyksta darbai, siekiant sugrąžinti klasikinius Fallout į Valve el. distribucijos sistemą Steam.

Nuo ko gi viskas prasidėjo? Iš pradžių Fallout ir Fallout 2 buvo leidžiami kompanijos Interplay Entertainment, tačiau 2007 m. prekinį ženklą įsigijo Bethesda Softworks. Sandoris tarp eilučių numatė, kad Interplay išsaugos galimybę pardavinėti „senus“ Fallout (bent jau taip manė šios kompanijos vadovybė).

Teisminiai ginčai tarp kompanijų baigėsi 2012 m., o paskelbtas verdiktas buvo naudingas Bethesda: Interplay neteko galimybės gauti finansinių įplaukų iš kultinių žaidimų 2013 m. gruodžio 31 d.

Kadangi Interplay neteko teisių į prekybą šiais žaidimais, tokie skaitmeninių žaidimų versijų platintojai, kaip Steam ir GOG.com buvo priversti pašalinti iš savo katalogų Fallout 1, Fallout 2 ir Fallout Tactics.

Tiesa, tuščia vieta ilgai nebūna. Po kurio laiko žaidimai vėl sugrįš į šias el. distribucijos sistemas. Tik šį kartą visą pelną pasiims kompanija Bethesda Softworks.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos