CES 2014: FLIR One – brangiausias iPhone dėklas


flir-one-01

Jei atmestume visus išmaniajam telefonui iPhone skirtus dėklus, kurie specialiai inkrustuoti tauriausiais metalais ir brangakmeniais, tai šis, tikėtina, yra pats brangiausias. Dėklas vadinasi FLIR One, jis šiuo metu demonstruojamas parodos CES 2014 dalyviams.

Dėklas kainuoja $350. Kodėl taip brangiai? Todėl, kad į jį yra integruotas infraraudonųjų spindulių sensoriai, kurie leidžia aptikti šilumą, skleidžiamą žmonių, gyvūnų arba negyvų daiktų, esančių ne toliau kaip už 100 metrų. Antra vertus, analogiškų, atskirai parduodamų prietaisų kainos prasideda nuo $1000.

iPhone 5 ir iPhone 5s skirtos aplikacijos leidžia persijungti tarp įvairių šilumos paveiksliuką interpretuojančių režimų. Šiluminis monitorius leidžia matyti likutinę šilumą – pavyzdžiui, jei krėslas vis dar neatvėso, kai žmogus jį atsikėlęs paliko.

Dabar gali kilti pagrindinis klausimas: kam apskritai skirtas FLIR One? Kūrėjai teigia, kad su juo galima rasti name esančias nišas, praleidžiančias šilumą, sekti neprašytus svečius tamsiu paros metu, taip pat aptikti nuotėkius vamzdynuose ir t.t.

flir-one-02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos