Galaxy S5 apsiribos pirštų atspaudų skeneriu


Samsung-galaxy-S4-models-680

Daugelis šaltinių jau kuris laikas tvirtina, kad naujasis Samsung išmanusis telefonas – flagmanas Galaxy S5 gali vartotoją identifikuoti pagal akies tinklainę. Vis tik leidinys The Korea Herald praneša, kad tokia funkcija vartotojams būtų nelabai patogi.

Nepatogumo priežasčių pateikiama ne viena. Pavyzdžiui, galima įsivaizduoti situaciją, kai, norint atblokuoti sistemą, išmanųjį telefoną tektų pridėti prie akies tuo metu, kai jūs vairuojate. Dar daugiau, esant dabartiniam technologijų išsivystymo lygiui, akies tinklainės skeneriui prireiktų atskiros kameros, o tai lemtų ir didesnį svorį, ir kainą.

Ekspertų manymu, nuo vienerių ir dviejų metų, kol išmaniuosiuose telefonuose pamatysime universalias kameras, galinčias vienodai gerai ir fotografuoti, ir skenuoti akies tinklainę. Informuotų šaltinių teigimu, Galaxy S5 apsiribos po ekrano stiklu paslėptu pirštų atspaudų skeneriu.

Iš kitų charakteristikų šaltiniai mini 2560 х 1440 raiškos ekraną, kamerą su 20 megapikselių sensoriumi, 2900 mAh talpos akumuliatorių su greito įkrovimo funkcija, taip pat metalo turintį korpusą, kuriame didžiąją dalį vis tik gali užimti plastikiniai elementai. Nugarinėje dalyje esanti kamera galės filmuoti 4K režimu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos