Samsung Galaxy S5 gali gauti Sharp LTPS ekraną


Samsung-Galaxy-S4-JK-Shin-680

Kompanijos Samsung marketingo padalinys ne veltui šiemet gavo 12 mlrd. dolerių, skirtų elektronikos giganto produkcijai reklamuoti. Jau nuo pat pirmų dienų tenka susidurti su visa galybe gandų, susijusių su naujuoju flagmanu Galaxy S5.

Viena iš labiausiai diskutuojamų temų – tai išmaniojo telefono ekranas. Matyt, iš karto tenka tuos gandus, kurie teigia, kad siekdama sumažinti flagmano savikaina, Samsung įdiegs paprastas LCD matricas. Toks taupymas aukščiausiame kainų segmente būtų neatleistinas, ypač kai tokia didelė konkurencija.

Arčiau realybės gandai teigia, kad Samsung jau pradėjo masinę AMOLED ekranų, turėsiančių 5,25“ įstrižainę ir 2560 x 1440 taškų raišką, gamybą. Tačiau pasirodo, kad rinkoje dar yra pažangių ekranų, kurie galėtų būti panaudoti Galaxy S5.

Nauja gandų porcija tvirtina, kad būsimame korėjiečių telefone rasime japonų kompanijos Sharp gaminamas LTPS matricas. Jų įstrižainė ir raiška identiška toms, kurios gaminamas AMOLED technologijos pagrindu.

Šį kartą šaltiniai teigia, kad AMOLED ekranų atsisakymas gali būti susijęs su sunkumais, norint greitai ir masiškai pradėti analogiškos įstrižainės ir raiškos šio tipo ekranų gamybą. Gali būti, kad Samsung išleis kelias Galaxy S5 modifikacijas siekdama apsidrausti nuo galimo ekranų deficito.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos