Galaxy S5 reaguos į galvos linktelėjimus ir akies mirktelėjimus


samsung-smartphones-680

Bandymai neperlenkti lazdos su inovacijų skaičiumi vienam kvadratiniam coliui naujuose išmaniuosiuose telefonuose visiškai netrukdo kompanijai Samsung pateikti naujas patentines paraiškas. Nors paraiška dar nereiškia, kad naujos galimybės bus įdiegtos būsimuose telefonuose, tačiau čia svarbiau apsidrausti, ypač įsivėlus į patentines kovas.

Olandų puslapiui Galaxy Club pavyko aptikti Samsung patentą, kuriame aprašomas naujas būdas valdyti išmanųjį telefoną, pasitelkiant vartotojo galvos judesius. Pavyzdžiui, galvos pavertimas į dešinę gali tapti komanda pereiti į kitą puslapį, tuo tarpu pasukimas į kitą – grįžti puslapiu atgal.

Atitinkamą patentinę paraišką Samsung pateikė dar 2013 m. liepos mėnesį, tačiau tik visai neseniai ji buvo oficialiai užregistruota. Jei išmaniųjų telefonų valdymas judės šia kryptimi, bus galima kalbėti apie savotišką „gimnastiką“, siekiant išvengti kaklo osteochondrozės ir kitų susirgimų. Juo labiau, kad toks valdymas galvos judesiais ypač linksmai atrodys žmonių masinio susibūrimo vietose.

4 komentarai (-ų)

 1. Sars parašė:

  Į penio sustandejimą nereaguos kaŽi? Na jeigu rimtai, tai Samsung įsivaizduoja žmogų einantį gatve ir apimtą visą traukulių ir konvulsijų, vien dėl to, jog valdyti savo išmanujį. Kas lengviau prabraukti pirštą per ekraną ar lankstyti galvą ir mirksėti akimis? Čia tik piaras daromas su tokiomis „inovacijomis“. Neveltui yra toks posakis – kas paprasta tas genealu.

  • Wendigo parašė:

   isivaisduokit traktorista, kaip tam vaziuojant valdyt galvos judesiais? 😀

   • Traktoristas parašė:

    Tai pamiršai kad įstatymas draudže važiuojant naudotis telefonu ir dar visada gali išjunkt ta funkcijag

 2. Matas parašė:

  Wendigo gal paskysi n***i traktoristui S5??
  Beto sia funkcija neprivaloma naudotis 😀


Kitos kategorijos naujienos