Galaxy Tab 3 Lite su 7“ ekranu bus siūlomas už $129


Samsung Galaxy Tab 3 Lite 680

Apie Samsung planus išleisti planšetinį kompiuterį Galaxy Tab 3 Lite žinoma jau seniai. Kompanija ketina šiemet padidinti planšečių pardavimus ir tapti didžiausiu šios produkcijos gamintoju, aplenkiant savo didžiausią konkurentą – kompaniją Apple. Žinoma, be gerai subalansuoto nebrangaus modelio Samsung tai vargu, ar pavyktų padaryti. Ir būtent tokiu produktu turėtų tapti Galaxy Tab 3 Lite.

Remiantis taivaniečių puslapio DigiTimes pateikiama informacija, planšetinis kompiuteris Galaxy Tab 3 Lite gaus procesorių su 1,2 GHz dažniu ir Cortex-A9 architektūra, 7“ įstrižainės 1024 х 600 taškų ekraną, 3 megapikselių kamerą, operacinę sistemą Android 4.2 Jelly Bean, tuo tarpu duomenų kaupiklio talpa turėtų sudaryti 16 GB (nors galimos ir mažiau talpios modifikacijos).

Planšetinis kompiuteris turėtų pasirodyti prekyboje jau šiame ketvirtyje, o jo kaina sudarys $129 (~ 329 lt be mokesčių). Siekdama paspartinti naujojo produkto pasirodymą, Samsung didžiąją dalį Galaxy Tab 3 Lite skirtų komponentų gamins pati. Turėtų būti prieinami keli spalviniai variantai – baltas ir juodas.

2014 m. Samsung savo planšetinių kompiuterių asortimentą ketina suskirstyti į tris grupes: pigiausi priklausys „Lite“ serijai, vidutinės klasės sprendimai išlaikys savo dabartinius pavadinimus, tuo tarpu brangiausios modifikacijos gaus priedėlį „Pro“. Tarp tokių bus ir planšetinis kompiuteris su 12“ ekranu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos