Gigabyte turi problemų su Radeon R9 290/290X aušinimu?


Gigabyte-WindForce-680

Praėjusių metų gruodžio pradžioje kompanija Gigabyte anonsavo vaizdo plokštes su AMD grafiniu procesoriumi Hawaii ir alternatyvią aušinimo sistema WindForce 3X 450W.

Firminis dizainas ir technologijos turėjo pagerinti GPU Hawaii sprendimų galimybes, tačiau puslapio Tom’s Hardware žurnalistai, testavimui gavęs modelį Radeon R9 290X, vaizdo plokštės galimybėmis liko nusivylę.

Pasirodė, kad esminiu nepasitenkinimo kaltininku tapo aušinimo sistemos gamintojas. Testams atsiųstų vaizdo plokščių su WindForce 3X 450W egzemplioriai, kaip pasirodė, neatitinka tų reikalavimų, kuriuos patvirtino Gigabyte inžinieriai. Problemų turėjo tiek pats ventiliatorius, tiek ir kontaktuojantis su GPU aušinimo sistemos pagrindas.

Šiuo metu tokių vaizdo plokščių prekyboje dar nėra, taigi kompanija Gigabyte dar turi laiko situaciją ištaisyti. Gamintojo patikinimu, prekyboje pasirodys Radeon R9 290 ir R9 290X modeliai, kurie turi „teisingą“ aušinimo sistemos versiją. Kartu pranešta, kad papildomai bus optimizuotas grafinių adapterių BIOS.

2 komentarai (-ų)

  1. Meh parašė:

    Dar vienas katilas

  2. rokazs1 parašė:

    Kad ir kokie zverys tie 290 ir 290x, bet vistiek netike del kaitimo, garsumo, o ka jau bekalbet apie PowerTune technologija, kuri nesugeba islaikyt maksimalaus dedikuoto GPU daznio nuolatos.


Kitos kategorijos naujienos