Akiniai Google Glass galės turėti stiklus su dioptrijomis


google-glass-680

Kalbant apie Google papildytos realybės akinius Glass, iki šiol nebuvo tiksliai aišku, ar jai galės naudotis žmonės, kurie turi problemų su regėjimu. Panašu, kad visai neseniai buvo gautas atsakymas ir į šį klausimą.

Kompanija Rochester Optical, kuri dažniausiai vykdo karinius užsakymus, pranešė, jog bus galimybė išrašyti receptą stiklams su dioptrijomis, kurie bus naudojami su akiniais Google Glass.  Šis malonumas kainuos $99.

Kompanijos marketingo atstovai šią naujieną paskelbė, turėdamas omenyje dabartinius Google Glass savininkus, dalyvaujančius programoje Google Explorer. Taip pat bus prieinamos akinių linzės su tamsinta danga. Jos galės turėti skirtingas spalvas ir stilius. Pirmosios stiklų su dioptrijomis partijos pasirodys jau po kelių savaičių.

Rochester Optical gana rimtai žiūri į Google Glass projektą. Tai įrodo faktas, jog visiems Google Explorer programos dalyviams buvo išsiuntinėtos anketos su klausimais, kokių galimybių žmonės tiksi iš naujųjų linzių.

Tarp pageidavimų buvo skirtingi atspalviai, įskaitant tokius egzotiškus, kaip rožinė ir violetinė. Buvo variantų, susijusių su medžiagomis, iš kurių jos bus pagamintos (paprastas plastikas, smūgiams atsparus plastikas ir stiklas). Tai leidžia suprasti, kad Google Glass bent jau savo išvaizda galės patenkinti labai įvairų skonį turinčius vartotojus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos