Hitman kūrėjai papasakojo apie kitą serijos dalį


hitman-screenshot-680

Po daugybės spekuliacijų Hitman tema, kūrėjai iš studijos IO Interactive publikavo atvirą laišką, skirtą visiems šios serijos gerbėjams. IO Interactive atstovai patvirtino, jog naujasis AAA-klasės Hitman kuriamas PC ir naujos kartos žaidimų konsolėms, taip pat papasakojo keletą detalių apie būsimą projektą.

Kita serijos dalis papasakos apie Agento 47 karjeros viršūnę: kūrėjai jį lygina su grobuonimi, kuris medžioja savo aukas po visą pasaulį. Agentui 47 ir toliau padės Diana Burnwood, o taip pat Tarptautinė kontraktų agentūra (ICA).

Kūrėjai žada, kad žaidimas turės atvirą, nelinijinį lygių dizainą, o tai reiškia, kad pamatysime žaidimą su didžiulėmis alokacijomis, kuriose nebus taip vadinamų atžymos taškų. Kūrėjai taip pat praneša, jog jų tikslas – sukurti gyvus, kvėpuojančius ir tikroviškus lygius, o tai leis serijos gerbėjams žaistis su varžovu, kaip katė su pele (iš esmės, būtent tai ir mėgsta daryti šios serijos fanatai).

Į žaidimą sugrįš kontraktų sistema. Žaidėjai galės savarankiškai sau kurti išbandymus, eksperimentuodami su gigantiškais lygiais ir galimybėmis, kuriuos jiems pateiks IO Interactive specialistai. Beje, visais pasiekimais bus galima pasigirti prieš visuomenę, pakviesti draugus ir pažįstamus į „dvikovas“: galbūt jiems pavyks pagerinti jūsų rekordą? „Jūsų kontraktai – jūsų taisyklės“.

Pagrindinis naujojo Hitman herojus neteks savo „stebuklingų kišenių“, todėl, greičiausiai, pernešamų daiktų kiekis bus apribotas. Žaidimas kuriamas, pasitelkus varikliuką Glacier 2, kuris buvo naudojamas ir Hitman: Absolution. Daugiau detalių apie žaidimą IO Interactive žada papasakoti vėliau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos