Informacija apie GeForce GTX 750 Ti spartos lygį


nvidia-geforce-gtx-680

Praėjusią savaitę švedų puslapis Sweclockers sukūrė vieną didžiausių šio ketvirčio intrigų, pranešdamas apie kompanijos NVIDIA ketinimus vasario viduryje pristatyti vaizdo plokštę GeForce GTX 750 Ti, kuri bus sukurta Maxwell architektūros pagrindu.

Tiesa, šaltinis iš karto įspėjo, jog už sąlyginai ambicingo pavadinimo slepiasi gerai žinomas ir ne pats galingiausias produktas, kuris savo produktyvumo lygiu prilygsta vaizdo plokštei GeForce GTX 650 Ti Boost.

Norėdami sužinoti, kokiu bus pirmasis stacionarus Maxwell atstovas, darbo ėmė forumo Coolaler dalyviai. Iš karto reikia pažymėti, jog informacija nėra oficiali, todėl gautus rezultatus reikėtų vertinti atsargiai.

Lyginant su vaizdo plokšte GeForce GTX 660, naujokas yra maždaug 10-15% lėtesnis, o atskirais atvejais, pavyzdžiui, teste Unigine Valley, atsilikimas sudaro visus 30%. Žodžiu, GeForce GTX 750 Ti pasirodymas vargu, ar taps kokia nors sensacija, jei kalbėtume apie vartotojus, laukiančius spartos lygio prieaugio vidutiniame kainų segmente.

750ti_vs_gtx660

Beje, vengrų el. parduotuvėse jau pasirodė kompanijos ASUS vaizdo plokštė GTX750TI-OC-2GD5, iš kurios kodo galima lengvai suprasti, kad tai yra būtent naujoji GeForce GTX 750 Ti,  kuri turi 2 GB GDDR5 atmintį.

Taktiniai dažniai neatskleidžiami, tačiau žinoma kaina, įskaitant šios šalies mokesčius – $225 (apie 570 lt). Būsimai GeForce GTX 650 Ti Boost pamainai tai yra kiek per daug, tačiau po kurio laiko galima tikėtis, kad kaina kris.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos