Intel Broadwell anonsas gali įvykti jau III ketvirtyje


Krzanich Broadwell-680

Visai neseniai publikuoti neoficiali informacija apie Intel planus teigė, kad jau 2014 m. antroje pusėje gali pasirodyti kompaktiški Intel NUC kompiuteriai, kurie turės pirmos bangos Broadwell procesorius. Tiesa, tokie informacija neleidžia kalbėti apie tikslią Broadwell pasirodymo datą.

Priminsime, kad Intel didelio broko lygio, gaminant naujuosius 14 nm procesorius, perkėlė Broadwell modelių masinę gamybą iš 2013 m. IV ketvirčio į 2014 m. I ketvirtį. Tuo pačiu kilo įtarimų, jog pirmieji 14 nm Intel procesoriai pasirodys ne anksčiau 2014 m. IV ketvirčio.

Nerimą gali patvirtinti ir tai, kad stacionarių kompiuterių segmente Intel ketina atnaujinti 22 nm Haswell procesorių asortimentą modeliais Haswell Refresh, ir tai nutiks šių metų II ketvirtyje, o procesas tęsis ir III ketvirtį. Kad nekiltų vidinės konkurencijos, Intel gali nustumti Broadwell anonsą iki pat 2014 m. pabaigos.

Laimei, puslapis KitGuru praneša, kad Broadwell procesorių anonsas įvyks dar III ketvirtyje. Tiesa, tai bus ne patys galingiausi sprendimai, o procesoriai, skirti mobilioms platformoms ir All-in-One tipo sistemoms, tame tarpe ir Intel NUC.

Stacionarių kompiuterių rinkoje 2014 m. bus akcentuojami Haswell refresh kartos procesoriai. Savo ruožtu, stacionarių Broadwell modelių dalis Intel asortimente šiemet išliks labai kukli. Galiausiai akcentuota, jog atskirų stacionarių Broadwell versijų ir LGA lizdu nebus. Geriausiu atveju pasirodys motininės plokštės su jose įlituotais 14 nm procesoriais. Kaip viskas klostytis 2015 m., turėtume sužinoti kiek vėliau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos