Intel gali prarasti susidomėjimą išmaniųjų telefonų rinka


CES2012-Intel-Smartphones

2014 m. kompanija Intel mes papildomas pajėgas, kad būtų sustiprintos pozicijos planšetinių kompiuterių rinkoje. Šiems įrenginiams skirtų procesorių gamyba bus padidinta net 4 kartus. Be to, sprendžiant iš pasirodymo parodoje CES 2014, Intel bando laiku debiutuoti dėvimų kompiuterių segmente, kuris, anot analitikų, žada sparčiai augti, o gamintojams uždirbti milijardus dolerių.

Išmaniųjų telefonų segmente, informuotų šaltinių teigimu, Intel optimizmas turėtų smarkiai sumažėti. Jei 2013 m. pagrindiniu partneriu šiame segmente buvo Lenovo, siūliusi telefonų su Atom procesoriais, tai 2014 m. „numylėtiniu“ turėtų tapti ASUS – gamintojas, kuris nuo kovo mėnesio siūlys tris ZenPhone telefonus, kurių kaina bus $99-199 diapazone. II pusmetyje bus išleisti dar trys modeliai su Intel procesoriais.

Vis tik informuoti šaltiniai tvirtina, kad Intel pasiruošusi nutraukti savo dalyvavimą išmaniųjų telefonų segmente, kadangi per paskutinius keletą metų pasiekimai šioje rinkoje buvo labai kuklūs. Tikėtina, kad sprendimas pasitraukti iš šio verslo bus priimtas 2015 m., kartu bus susikoncentruota ties kitomis perspektyviomis kryptimis.

Rinkos analitikai ne kartą tvirtino, kad Intel pražiopsojo palankų momentą debiutuoti išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ji ketina šios klaidos nedaryti dėvimų kompiuterių segmente. Intel atstovai tokių gandai nepakomentavo, tačiau jei ši informacija bus eskaluojama ir toliau, panašu, kad kompanijos vadovybė turės visa tai paneigti (arba patvirtinti).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos