Intel stebi pagyvėjimą stacionarių kompiuterių segmente


Skylake-Intel-680

Neseniai įvykusioje kompanijos Intel ataskaitinėje konferencijoje, kurioje buvo kalbėta apie ketvirčio ir visų praėjusių metų veiklos rezultatus, neapsieita ir „klausymų – atsakymų“ sesijos, kurios metu Intel vadovybė paviešino nemažai įdomių faktų ir ketinimų.

Taigi praėjusių metų IV ketvirtyje, kaip pastebėjo Intel finansų direktorius, stacionarių sistemų paklausa šiek tiek išaugo – apie 7% padidėjo realizacijos apimtys, lyginant su analogišku laikotarpiu prieš metus, tuo tarpu vidutinė parduodamos produkcijos kaina padidėjo 5%.

Kompanijai Intel paskutinis 2013 m. ketvirtis, apimantys pagyvėjančios prekybos laikotarpį švenčių metu, leido kiek sumažinti pajamų mažėjimo dinamiką. Kaip žinia, pardavimų mažėjimas stacionarių sistemų segmente sudarė 2%.

Intel atstovai paaiškino, kad stacionarių sistemų paklausos padidėjimas buvo stebimas išsivysčiusiose šalyse, ypač verslo segmente. Windows XP sistemų atnaujinimo į naujas OS faktorius, Intel atstovų žodžiais, nebuvo toks svarbus, kaip susidomėjimas naujais kompanijos procesoriais.

Praėjusiame ketvirtyje Intel pavyko parduoti rekordinį Core i7 ir Core i5 procesorių kiekį. Kadangi Core i7 modeliai verslo segmente nėra tokie populiarūs, Intel daro išvadą, jog entuziastai taip pat demonstruoja didesnį susidomėjimą šiais procesoriais, kurie, daugelyje atvejų, diegiami į žaidimų kompiuterius.

Nešiojamų kompiuterių segmentas kompaniją Intel, deja, nenudžiugino, tokiu būdu, galima konstatuoti, kad augimą didžiąja dalimi lėmė būtent stacionarių kompiuterių segmentas.

Vienas komentaras

  1. ITfanboy parašė:

    Aš tik už dėžes ir tik už dėžes!


Kitos kategorijos naujienos