iPod „tėvas“ dirbs Google prie naujų vartotojiškų produktų


Tony Fadell Nest CEO

Apple grotuvo iPod „tėvu“ vadinamas Tony Fadell ir jo įkurta kompanija Nest neseniai tapo korporacijos Google dalimi. Iki to laiko firma užsiiminėjo to paties pavadinimo „išmaniojo“ termostato kūrimu. Ką gi dabar Nest specialistams lieps daryti Google vadovybė?

Puslapis TechCrunch praneša, kad Google atstovausiantys ekspertai darbuosis prie įvairių interneto giganto ruošiamų vartotojiškų įrenginių, tuo tarpu „resursų jie gaus tiek, kiek reikės.“ Ir nebūtinai naujaisiais įrenginiais bus firminiai termostatai. Tikėtina, jog bus dirbama prie išmaniųjų telefonų arba planšetinių kompiuterių, kurie priklauso firminei Nexus linijai.

Dabar tampa aišku, kodėl kompanija Google atsikratė 2011 m. įsigytos Motorola Mobility: visai ne todėl, kad interneto gigantas neketina užsiimti „geležimi“, o todėl, kad valdyti seną, didelę kompaniją, pasirodo, ne taip jau ir lengva.

Tony Fadell kompanija dirbs tiesiogiai su Google, o ne šiaip firmoje, kurią įsigijo internetinis milžinas. Įdomu tai, kad nemažai kompanijos Nest specialistų savo laiku darbavosi korporacijoje Apple.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos