Iš užsienio į lietuviškus puslapius dažniausiai užsuka D. Britanijos gyventojai


Trečdalis Lietuvos ir ketvirtadalis Latvijos puslapių peržiūrų iš užsienio sukuriama Didžiojoje Britanijoje. Viena iš trijų puslapių peržiūrų Estijos svetainėse atliekama Suomijoje, rodo interneto tyrimų bendrovės „Gemius“ ataskaita.

gemius-2013-dezember

Tyrimas atskleidžia, kad didžiausio srauto iš kitų valstybių sulaukia Lietuvos interneto svetainės (14% visų puslapių peržiūrų). Latvijoje užsienio srautas sudaro 12%, o Estijoje – 11%.

Lietuvoje didžiausią puslapių peržiūrų iš užsienio dalį atlieka internautai naršantys Didžiojoje Britanijoje (31%). Antroje vietoje rikiuojasi Norvegija (10%), o trečioje – JAV (9%).

Į latviškus tinklapius taip pat daugiausia užsuka britai (26%). Antroji valstybė, kurioje populiarios latviškos svetainės yra JAV (9%), o trečioje vietoje – Rusija (8%).

Estijos interneto turinys daugiausiai dėmesio sulaukia iš Suomijos internautų (33%). Lankytojai iš Rusijos sukuria 12% užsienio puslapių peržiūrų, o iš JAV – 7%.

„Duomenys apie geografinę puslapių peržiūrų kilmę minėtose šalyse – reikšmingas informacijos šaltinis, kuris atskleidžia verslo potencialą arba tinkamiausias plėtros krypti“,– bendrovės pranešime teigia Tomašas Lechovičius, „Gemius“ verslo konsultantas.

Šaltinis: VZ.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos