Išleistas Battlefield 4 atnaujinimas su AMD Mantle palaikymu


AMD-Kaveri-Mantle-Battlefield4

Informacija apie tai, kad Battlefield 4 skirtas atnaujinimas su AMD technologijos Mantle palaikymu pasirodys tik vasario mėnesį, laimei, nepasitvirtino. Atnaujinimą jau galima atsisiųsti iš el. distribucijos tarnybos EA Origin. Per artimiausias keletą dienų AMD ketina išleisti grafinių tvarkylių Catalyst 14.1 Beta versiją. Tokiu būdu, bus galima konstatuoti, kad API Mantle debiutavo galutinai.

Battlefield 4 kol kas taps vieninteliu žaidimu, kuris palaiko naują AMD technologiją. Be DICE šaudyklės dar galima atsisiųsti tarnyboje Steam esančią žaidimo StarSwarm demonstracinę versiją. Be to, vasario mėnesį turi debiutuoti ir ilgai lauktas žaidimas Thief.

Kūrėjų teigimu, API Mantle pranašumas žaidimuose bus ypač pastebimas tais atvejais, kai spartą ribojančiu faktoriumi yra centrinis procesorius. Naujos technologijos arsenale yra režimų, kurie padidins ir grafikos posistemės produktyvumo lygį; naujų galimybių išnaudojimo efektyvumas didžiąja dalimi priklausys nuo žaidimų kūrėjų, tvirtina AMD atstovai.

AMD tvirtina, kad jei Battlefield 4 naudoja tokius kokybės nustatymus, kaip Ultra settings, 4xAA, Full HD 1080p, o kompiuteryje įdiegtas procesorius APU A10-7700K ir vaizdo plokštė Radeon R9 290X, technologijos Mantle aktyvavimas leidžia spartą padidinti įspūdingais 41%.

Jei kompiuteryje turima konfigūracija numato Intel Core i7-4960X ir AMD Radeon R9 290X, iš Mantle technologijos naudos bus mažai – vos 2,7% prieaugis. Savo ruožtu, žaidime StarSwarm pranašumas atrodo dar įspūdingiau: su APU A10-7700K sparta padidėja 319%, tuo tarpu su Intel procesoriumi – tik 5,1%.

5 komentarai (-ų)

 1. Tadas parašė:

  Taisykite klaidą: „7700K sparta padidėja 319%, tuo tarpu su Intel procesoriumi – tik 319%.“ intel atveju turi būti kažkoks kitoks skaičius. 🙂

 2. AD parašė:

  Visiškai klaidinanti informacija. Atvirkščiai kaip tik sparta didėja. Intel oore i7 3970x 12branduolių GPU 290x 4gb 58proc. spartesnė. amd fx-8350 8 branduolių GPU 7970 3gb 25.1proc. spartesnė. amd a10-7850k 4 branduolių integruota GPU 14proc. spartesnė.
  Link daugiau info apie tai:

  http://hexus.net/tech/news/graphics/65549-battlefield-4-amd-mantle-update-released/

  • Viktoras parašė:

   faceit apie musi o tu apie kusi, neklaidink zmoniu bent, nes tiek sis straipsnis tiek tavo duota info gali buti abu visiskai teisingi ir jie nesikerta

 3. guru parašė:

  šiaip keista, kad su intelio galingais cpu greitis mažesnis nei su amd procais (galbūt specialiai draiveryje ribojimai sudėti).

  info iš bf4 puslapio:
  http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/bf4-mantle-live/

  dice lygina DirectX vs. Mantle, o straipsnyje kažkaip labiau amd cpu vs. intel cpu skaičiai parinkti. žodžiu reikia patiems bandyti ir pamatysim, ar yra skirtumas, ar nėra, nes gamintojai visalaik primeluoja nemažai 🙂

 4. aiwaris parašė:

  tai kad dar AMD Catalyst 14.1 Beta drivers net neisleistas tai neina isbandyt to mantle.


Kitos kategorijos naujienos