Kūrėjai papasakojo, kaip gimė TES V: Skyrim modifikacija Skywind


Žaidimui The Elder Scrolls V: Skyrim skirtos modifikacijos Skywind kūrėjai pasidalino informacija apie tai, kaip gimė projektas ir kaip vyksta jo kūrimo eiga. Tam reikalui buvo publikuotas vaizdo klipas.

skywind-screen-640

Kūrėjų teigimu, Skywind, skirtingai nei ankstesnis darbas Morroblivion, nebus įprasta modifikacija. Originalusis The Elder Scrolls 3: Morrowind, žvelgiant iš šių dienų perspektyvos, buvo gana tuščias, taigi kūrėjai nusprendė visų pirma paįvairinti aplinką. Darba vyksta ne tik prie grafikos atnaujinimo – lokacijos bus užpildytos įvairiausiu turiniu.

skywind-screnn-640

Tam reikalui kūrėjai Vvardenfello teritoriją apgyvendins įvairiausiais naujais gyviais, daug dėmesio bus skirta jų išvaizdai. Bus daug skirtingų šarvų, kurių išvaizda leis suprasti, nauji jie ar seni, galės apsaugoti smūgių, o galbūt atlaikys ir siaučiančias pelenų audras. Bus stengiamasi, kad visa tai derėtų su supančia aplinka.

Kūrėjų teigimu, 2012 m. pradžioje prie modifikacijos dirbo tik 8 žmonės, tačiau dabar prie Skywind pluša daugiau nei 70 entuziastų. Trisdešimt iš jų yra aktoriai, kurie įgarsina įvairius personažus. Be jų dar yra nemažai dailininkų, žemėlapių architektų, 3D modelių specialistų, kompozitorių, ginklų ir šarvų dizainerių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos