Lietuviški planšetinių kompiuterių pristatymo ypatumai


Redakciją pasiekė pranešimas žiniasklaidai apie naują planšetinį kompiuterį, kuriuo bus prekiaujama Lietuvos rinkoje (apie kokį, suprasite iš žemiau pateikto vaizdo klipo).

Didžiausią susidomėjimą sukėlė ne pati planšetė, o jos „humoristinis“ pristatymas, kurio pagrindinis herojus – Mantas Katleris. Savo atsiliepimus apie pristatymą rašykite komentarų skiltyje.

18 komentarai (-ų)

 1. baisu parašė:

  Cia panasiau i Microsoft braiza. Jaunasis Steave B. atsirado 😀 asbis cia nebus prisidejes prie sito klouno cirko.

 2. jjj parašė:

  sluostausi asaras,jis tikrai juokingas,plius kai tikejausi kad bus kazkokia nesamone,o jis taip paskalde cia…saunuolis 🙂

 3. Gintas parašė:

  Iš vilniaus į skuodą autobusas važiuoja 6 val 🙂 neatlaikytu studento kelionės 🙂

 4. Kastytis parašė:

  Jei jau bandote daryti kažką juokingo, tai bent pasiruoškite normaliai. Nes dabar tai tik nuvalkioti visiškai nejuokingi „bajeriukai“ banalybės, nors didžiajai daliai auditorijos patiks. Ir dar gal produktą kurį reklamuojate pasirinkite geriau, nes šis vieni minusai, pliusų nerasta.
  1. Planšetės gamintojas
  2. Operacinė sistema
  3. Techniniai parametrai
  Kaina kaip ir pats produktas visiškai neįdomus …

  • Gintautas parašė:

   Kastyti, jei butum to prestigio savininkas manau atsirastu vien tik pliusai tavo plansetei :)) ar bent kada nors esi mates ta plansete, kad nerandi jokiu pliusu? ir be to kuom tau operacine sistema bloga?

   • Kastytis parašė:

    Visų pirma ir net už dyką su Win8 man jos nereikia, užtenka hemorojaus su žmonos telefonu ir ultrabooku su Win8. Sau asmeniškai niekada nepirkčiau, tuo labiau įmonei. Prisipažinsiu, bandžiau susidraugauti su Win8 bet nervų užteko 2 vakarams, planšetę dar dantis sukandęs galima būtų naudoti, bet pastoviai labai mažai trūktų iki skrydžio į sieną. Bet tokią nesąmonę naudoti staliniame ar nešiojamame kompiuteryje atsiprašau už išsireiškimą visiškas idiotizmas, neįsivaizduoju ką reikėjo rūkyti kuriant tokią sąsają ?

    • Kastytis parašė:

     10,1 colio IPS matrica, dviejų branduolių 1,46 GHz taktinio dažnio „Celeron“ technologijos procesorius naudoja tik 4,5 W energijos ir yra aprūpintas 667 MHz greičio grafiniu procesoriumi. Įdiegta legali „Microsoft Office 365“ versija (pamiršo paminėti kad reikės mėnesinio mokesčio norint ja naudotis).
     Jei kainos domina tai jos jau buvo paskelbtos:
     32 GB vidinė atmintis (išplečiama iki 64 GB naudojant SD kortelę)
     be 3G – 1099 Lt
     su 3G – 1299 Lt
     64 GB vidinė atmintis (išplečiama iki 64 GB naudojant SD kortelę)
     be 3G – 1199 Lt
     su 3G – 1399 Lt
     Baterijos turi pakakti 4 val. (nieko neveikiant turbūt).

 5. 999 parašė:

  man tai visai nejuokinga buvo, net nešyptelėjau.

 6. As parašė:

  Kažkaip išviso nebuvo juokinga..

 7. Tadas parašė:

  Reklama skirta „de*****s“. 😀
  O dėl win 8 – pritariu Kastyčiui. 🙂

 8. kaiptik parašė:

  geri tie win8, jei naujovem atbuke tai ner paciu problemos

  • Kastytis parašė:

   Naujovės visada gerai, bet kartais perlenkiama lazda. O Win8 atveju tai būtent ir padaryta. Microsoft bandė suvienodinti aplinkas visiems savo daromiems įrenginiams, ir jiems tai nepavyko (tai puikiausiai įrodo tų pačių planšečių bei Win8 OS pardavimai, kurie net neatpirko reklamai išleistų pinigų). IOS taip pat bando suvienodinti aplinkas visuose savo įrenginiuose, bet jie tai daro labai atsargiai atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus, ko pasekoje jiems tai gan gerai sekasi daryti. O Win8 atveju jie vartotojus įmetė nuogus į dilgėles ir nepaliko jokios galimybės pasirinkti, ko pasekoje vos ne visi pasišiaušė ir pradėjo juos keikti. Jei su namų vartotojais dar galima tokias nesąmones daryti, bet verslo segmente kur skaičiuojami pinigai Win8 visiškai pralošė sausai. Jie aišku rodo paradavimus, bet jie pamiršta pasakyti, kad visos parduotos Win8 licenzijos su downgrade teise iki Win7.
   P.S. buvo seminaras kuriame dalyvavo microsoft atstovai lietuvoje, buvo užduotas klausimas „Kiek procentų vartotojų pagal jūsų apklausas patinka Win8 aplinka ?“. Atsakymas – 100% NEPATINKA. Darykite išvadas …

   • Leons parašė:

    Na aišku kiekvienam pagal poreikius 🙂 Aš asmeniškai ilgai laukiau Win8.1 planšetės, nes pagaliau universalesnis device (Dell Venue Pro nusižiūrėjęs). Suprantama palyginus su ikonėlių klikinimu iOS bei Android gal ir sudėtingai atrodo, bet tai yra full blown Windows god damn 😀 Jei nieko rimto nedarai tai ir Android bei iOS ar Win RT užteks, na bet rimtesniam darbui be pilnų Windows sunkiai išsiversi. Manau daugelį labiausiai nervina tie pasikeitimai nes paprastas useris nelabai mąsto ką daro, dar rečiau skaito kas parašyta ir net neįsivaizduoja kaip personalizuotis savo asmeniniam naudojimui. Beje, jei įgūdęs vartotojas esi tai su Win 8 dauguma taskų daug greičiau gali atlikti nei kad su Win 7 (pats katik Win8 įsidiegiau galiausiai), o dar Power Shell’as irgi neprošal. Žinoma, suprantu, kad paprastiems useriams kompas=internetas, todėl, ko gero ir norisi paprasčiausio varianto.

   • vaidas parašė:

    Jeigu man U2 grupe nepatinka, tai reiskia, kad 100% klausytoju nepatinka? Kazkada apie win98 ir office2000 taip kalbejo, tik klausimas kiek ju beliko siai dienai?

    • Kastytis parašė:

     Jūs turbūt neatidžiai perskaitėte, pacituosiu dar kartą:
     „P.S. buvo seminaras kuriame dalyvavo microsoft atstovai lietuvoje, buvo užduotas klausimas “Kiek procentų vartotojų pagal jūsų apklausas patinka Win8 aplinka ?”. Atsakymas – 100% NEPATINKA.“
     Kur jūs įžvelgiate vieno žmogaus nuomonę ?

 9. Džeikobas parašė:

  Per daug rimtai žiūrit į viską 🙂

 10. efix parašė:

  Apie planšetę ir Win8 turiu savo nuomonę, tačiau pristatymas linksmas, to ir buvo galima iš jo tikėtis. Užskaitau 🙂

 11. Kapitonas Ignas parašė:

  Reklama prajuokino. Pritariu Kastyciui


Kitos kategorijos naujienos