Microsoft gali apginkluoti Surface 3 naujuoju Tegra K1


surface-tablet-680

Microsoft ir nVidia bendradarbiavimo istorija neapsiėjo be apmaudžių nesusipratimų ir nusivylimų. Pirmos kartos planšetinis kompiuteris Surface RT su procesoriumi Tegra 3 buvo išleistas per dideliu tiražu. Microsoft nesugebėjo parduoti visko, todėl patyrė daugiamilijoninius nuostolius, o nVidia negavo planuoto pelno. Tiesa, bendradarbiavimas nenutrūko – Surface 2 vėl gavo nVidia procesorių (šį kartą – Tegra 4).

Dar daugiau, puslapis VR-Zone, remdamasis susipažinusiais su Microsoft planais šaltiniu, teigia, jog planšetinis kompiuteris Surface 3 taip pat naudos nVidia sprendimą – naująjį Tegra K1, kodiniu pavadinimu Denver, palaikysiančiu 64 bitų instrukcijas. Tvirtinama, kad Microsoft išleis Surface 3 ne anksčiau, nei pasirodys operacinė sistema Windows su sąlyginiu pavadinimu Treshold. Pastaroji, anot gandų, debiutuos ne anksčiau 2015 m.

Kalbant apie kitus Microsoft planus, ruošiamas Windows 8.1 Update 1 atneš 64 bitų palaikymą į planšetinius kompiuterius su procesoriais Intel Bay Trail ir  Broadwell. Kompanijos AMD atveju tai bus procesoriai Mullins. Visi jie dirbs su sistemomis, turinčiomis daugiau nei 4 GB operatyvios atminties.

Šiemet Microsoft planuoja išleisti planšetinį kompiuterį Surface Mini, tuo tarpu modelį Surface 2 aprūpinti 4G LTE palaikymu, nors tai žadėjo padaryti anksčiau. Taip pat ketinama išleisti TV priedėlį su AMD Mullins procesoriumi, o štai planšetinių kompiuterių su APU Temash nuspręsti nepristatyti. Nėra tikslių ketinimų ir dėl nešiojamų kompiuterių Surface.

Vienas komentaras

  1. gee parašė:

    visiska nesamone ..2015 nvidia isleidzia volta,k1 bus atgyvena


Kitos kategorijos naujienos