Naujas Daylight vaizdo klipas siūlo nesidairyti atgal


Kompanija Atlus, kuri yra žaidimo Daylight leidėja, savo Youtube kanale publikavo naują „psichologinio siaubo žanro“ projekto vaizdo klipą.

Žaidimas turi pasirodyti 2014 m. pradžioje, jis kuriamas varikliuko Unreal Engine 4 pagrindu, bus išleistos PC ir PlayStation 4, o jau vien tai psichologiniame lygmenyje žaidimui prideda patrauklumo.

Kalbant apie žaidybinį procesą ir siužetą, teks žaisti už moterį Sarą Gvin, kuri netikėtai prabunda paleistoje ligoninėje. Po gana trumpo laiko Sara supranta, jog šioje ligoninėje ji yra visiškai viena. Bent jau viena tarp gyvų žmonių (kurių, deja, nėra).

Kūrėjai žada įdomų siužetą, o taip pat siaubą keliančią atmosferą, kuri turėtų išlaikyti žaidėją nuolatinėje įtampoje. Kadangi ligoninė, kurioje ir vyks visas veiksmas, jau seniai apleista, dirbtini apšvietimo joje nėra. Vieninteliu šviesos šaltiniu taps herojės telefonas.

Kalbėdami apie technologinę žaidimo dalį, kūrėjai pažadėjo pažangią fiziką ir realistišką apšvietimą kartu su taip vadinama šviesos žaismu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos