Nutekintas Grand Theft Auto 5 PC versijos vaizdo klipas


Po ilgos gandų serijos apie PC platformai skirtą Grand Theft Auto 5 versiją pagaliau buvo nutekintas vaizdo klipas, kuriame galima matyti GTA V PC Edition ištrauką, kurioje matyti atviras žaidimo pasaulis.

gta-5-screenshot

GTA 5 versijos, skirtos PS3 ir Xbox 360, pasirodė dar praėjusių metų rugsėjo mėnesį, ir nuo to laiko kūrėjai iš studijos Rockstar Games nė žodžio neprasitarė apie PC skirtą versiją, nors jos reikalauja ne mažiau kaip 650 tūkst. žaidėjų, pasirašiusių po tam skirta peticija.

Per paskutines keletą savaičių daugybė nutekintos informacijos rodė, kad GTA 5 vis tik debiutuos PC sistemose, ir tai turėtų įvykti kovo mėnesį (vienas iš brazilų mažmenininkų prasitarė, kad tai įvyks kovo 12 d.).

Šį kartą pasirodė žaidybinis vaizdo klipas, kuriame matyti trumpas atviro pasaulio epizodas. Kartu galima matyti ir žaidimo grafikos nustatymus, tokius kaip antialiazingas, anizotropinis filtravimas, skirtingi tekstūrų, šešėlių, detalizacijos nustatymai.

Pirmą kartą publikuotas vaizdo klipas buvo gana operatyviai ištrintas, pareikalavus GTA V leidėjui Take Two, taigi galima spėti, kad vaizdo klipas iš tikrųjų priklauso žaidimo PC versijai.

4 komentarai (-ų)

 1. gee parašė:

  koki suda jus cia rasot?joks cia ne pc ,cia net ne jo video ,pavoge kito zmogaus video ir sumontavo video kiri veliau su bulve nufilmavo is savo teliko..

 2. TK parašė:

  Arba čia žaista ant pc su vairamente, arba čia fake, nes labai jau keistai (konsoliskai) vaiksto..

 3. BigR parašė:

  „Pelyte keistai vaikšto,nustatymus kuriuos jis pakeičia jokios įtakos žaidmui nepadaro ir apskritai filmuota su bulve, o kad ir su Fraps.

 4. Kapitonas Ignas parašė:

  Cia geriausiu atvejiu ant emuliatoriaus zaidzia


Kitos kategorijos naujienos